Zprva | 6. duben 2010, 00:13
Tvořivá dílnička - CHYTNI MĚ! a prezentace výrobků JUST A NAHRIN s ochutnávkou
Ve čtvrtek 25.3.2010 se v Ledňáčku konala prezentace výrobků JUST a NAHRIN s ochutnávkou.Na 16 hodinu jsem si pozvala svou kamáradku Míšu Karáskovou ze Světlé nad Sázavou, aby byla tak hodná a představila nám výrobky firmy JUST.
A co vlastně tato firma nabízí?? Je toho celá řada a jsou to vše přírodní produkty. Např.
Bylinné koupele a koupelové esence, bylinné krémy, éterické oleje, koření, očistné kůry, omáčky a bujony, péče o domácnost, péče o pleť, pěstící řada, posilující řada, péče o citlivou pokožku, péče o nohy, vitamíny, minerály a další.
Povídání trvalo asi necelou hodinu, bylo to velmi zajímavé a poučné.
Protože přednášku navštívily především maminky s dětmi, tak úplně ty nejmenší zůstaly u maminek a těch 12 ostatních jsem si vzala vedle do herničky a snažila jsem se je na tu hodinku zabavit.
Děti byly úžasné a moc hodné, úplně jsem se vžila do role paní učitelky, je to krásná práce, ale na druhou stranu také velmi zodpovědná a velmi náročná, věnovat se tolika dětem a ještě zvládnou to vše okolo. To já jsem to měla jednodušší. Také děti moc dobře věděly, že jsou maminky hned vedle, tak je to lákalo tam nakukovat.
S programem mi děti pomáhaly a já je musím moc pochválit, protože celou dobu bylo vše bez problému, kreslily si, modelovaly, hrály, zpívaly, zopakovaly mi básničky, které měly připravené na Skřivánka a na velikonoce, přečetla jsem jim pohádku, zkoušela jsem, moc se jim to líbilo a já jsem z nich měla velkou radost. Ještě nám přišel dělat společnost tatínek Míra a tak toho děti hned využily k lumpačinám.
Maminky si mezitím v klidu vyslechly povídání, mohly si také vše vyzkoušet a přivonět, Míša maminkám také připravila malé pohoštění, jednohubky namazané pomazánkovým máslem a posypané kořením od Justu, jak jednoduché a velmi chutné.
Ráda bych ještě jednou Míše poděkovala za její čas, za velmi zajímavé povídání a za ochutnávku.
Také děkuji všem maminkám, které na prezentaci přišly a povídání si vyslechly.
A já bych moc ráda poděkovala dětěm, které si semnou krátily dlouhou chvilku a za ty jejich krásné výtvory.
Maminky měly ochutnávku, aby to dětem nebylo líto, tak jsem pro ně také připravila malé pohoštění a na závěr jim předala odměnu - gumové žížalky a kinder čokoládky.
No tak co tomu říkáte? To jsme se měli zase krásně co?
Těším se na další čtvrteční odpoledne s vámi.
Petra Hořejšová




